Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

tatjana nurce

76 vite nga Tragjedia Çame/ Tatjana Nurçe kërkon një minutë heshtje: Çështja Çame duhet të rikthehet në tavolinën e bisedimeve Shqipëri-Greqi

Kur kanë kaluar 76 vite nga tragjedia çame, çështja çame mbetet ende e pazgjidhur. Deputetja e PS Tatjana Nurçe, bijë çame,...

Çfarë s’u pa dje në Kuvend/ TATJANA NURÇE me zë të dridhur mban FJALIMIN PREKËS për ÇAMËT! Të gjithë ngrihen në këmbë… (VIDEO)

Kaloi si pa u vëne re nga mediat dhe publiku për shkak të dinamikave të ditës dhe fjalimit politik të kryeministrit Edi Rama por...

Lajmet e fundit