Tirana
scattered clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
2.1kmh
40 %
Die
22 °
Hën
20 °
Mar
18 °
Mër
19 °
Enj
21 °
E diel, 24 Tetor, 2021
spot_img

TAG

task forca

TASK- FORCA ‘shkund’ doganën e Tiranës, 13 masa disiplinore, 5 doganierëve dhe 2 specialistëve u mbahen pagat

Task-Forca Antikorrupsion ka marrë 13 masa disiplinore në Degën Doganore Tiranë. Lajmi u bë me dije nga ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj në raportimin...

TASK-FORCA kontroll në Portin e Durrësit, vërejtje për drejtorin dhe 25 masa disiplinore për punonjësit

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj bëri me dije përmes një deklarate se MD do vijojë të mbështesë zbatimin e Reformës ne Drejtësi si e...

Arrestohen 2 punonjës të TASK-FORCËS dhe 1 pronar lokali në Tiranë, ja çfarë kanë bërë për 6 muaj (EMRAT)

Arrestohen dy punonjës të Task-Forcës së Ujësjellës Kanalizime Tiranë, së bashku me një pronar lokali. Të arrestuarit, përkatësisht janë Erald Qosja, Astrit Nikolli dhe Florjan...

Task-Forca, përzgjidhen 5 prokurorët e Tiranës (EMRAT)

5 prokurorët e Tiranës janë bërë pjesë e Task Forcës Speciale “Forca e Ligjit” që do duhet të hetojnë korrupsionin dhe krimin e organizuar në...

Dy ditë më parë u mblodh TASK-FORCA, sot ambasadorja Vlahutin i shkon në zyrë Xhafajt

Dy ditë pas mbledhjes së TASK-FORCËS lidhur me rezultatet e operacionit Forca e Ligjit dhe procesin  e Vettingut, ambasadorja e Bashkimit Europian Romana Vlahutin...

Lajmet e fundit