Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

tasim puci

“Ku do më çoni tani”, Prokurori i Beratit ‘digjet’ në vetting, ndjek nga pas anëtarët e Komisionit: Garda ndërhyn për të qetësuar situatën

Prokurori i Beratit, Tasim Puci nuk arriti t’i përmbajë emocionet pas shpalljes së vendimit të shkarkimit të tij nga detyra. Ai i ndoqi anëtarët...

Problemet me dy makina dhe një apartament vënë në vështirësi Tasim Puçin, prokurori i Beratit ngrihet në këmbë dhe lexon: E kam ditur që...

Prokurori Tasim Puci e mbylli seancën e tij dëgjimore të martën në këmbë, ndërsa lexoi një deklaratë me referenca biblike mbi përgjegjësinë dhe mbajtjen...

Lajmet e fundit