Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
1.5kmh
20 %
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

taqi berxulla

Doli për të kullotur bagëtinë dhe s’u kthye më, gjendet i vdekur 68 vjeçari në Finiq (EMRI)

Gjendet i vdekur 68 vjeçari nga fshati Dhiver i Finiqit, Taqi Bërxulla, i cili humbi kontaktet me familjarët ditën e djeshme. Ai doli dje për...

Lajmet e fundit