Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

tampone

Shqipëria hap kufijtë për sezonin turistik, MEPJ jep njoftimin e rëndësishëm: Mund të hyni pa test Covid dhe pa…( E PLOTË)

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme ka njoftuar të gjithë shtetasit e huaj dhe shqiptarë se kufijtë e Shqipërisë do të jenë plotësisht...

Skandal në aeroport, pasagjerëve u bëhen tamponë të përdorur

Disa punonjës të një kompanie të madhe farmaceutike indoneziane janë arrestuar pasi dyshohet se kanë ripaketuar tamponët. Rreth 9.000 pasagjerë të linjave ajrore në Indonezi...

Epidemiologu shqiptar tregon sa tampona përdoren në ditë tek personat e dyshuar për Covid

Epidemiologu i Instituti i Shëndetit Publik Artan Simaku ka folur në lidhje me situatën e Covid-19 në vendin tonë që deri më tani kaë...

Lajmet e fundit