Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

Talo Çela

Tërhiqet nga dëshmia personi që zbuloi supergrabitjen e Rinasit: Hetuesit më bënë presion fizik dhe psikologjik për të bashkëpunuar

Alkond Bengasi, i konsideruar nga Prokuroria si personi i penduar dhe që do të mund të bashkëpunonte me drejtësinë, duket se ëhstë tërhequr nga...

Lajmet e fundit