Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
59 %
6.2kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

talasemi

“Dhuro gjak, shpëto një jetë”, Policia e Fierit dhuron gjak për fëmijët talasemikë (VIDEO)

Policia e Fierit i është përgjigjur kërkesës së Kryqit të Kuq për të dhuruar gjak në ndihmë fëmijëve talasemikë. 36 punonjës të Komisariatit të Policisë...

Kjo video do ju emocionojë e përlotë, shikoni sytë e vajzës dhe kuptoni

Kjo është një video vërtet prekëse që na ndihmon të kuptojmë se çfarë do të thotë talasemi. Këtë e dëshmojnë më së...

Lajmet e fundit