Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

taksist

I kapën bashkëjetuesin me drogë, gruaja jep dëshmi të rreme dhe mban padrejtësisht në burg taksistin

Në “Stop” ka ardhur një denoncim nga Saranda. Romand Kuka është arrestuar para 2 vitesh dhe sot është endenë burg për faktin e vetëm...

Policia ndalon taksistin, në sediljen e pasme gjen gruan e vdekur të mbështjellë me çarçaf

Një ngjarja e rëndë ka ndodhur, në Greqi, ku një burrë është ndaluar nga policia dhe në sediljen e pasme të mjetit gjetën një...

Plagosje me kaçavidë në Vlorë, policia jep informacione të reja (EMRI-PROFESIONI)

Janë publikuar informacione të reja në lidhje me plagosjen e ndodhur së fundmi në Vlorë. Ngjara raportohet të ketë ndodhur në...

Lajmet e fundit