Tirana
light rain
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
100 %
0.5kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
18 °
Enj
18 °
Pre
19 °
Sht
19 °
E martë, 21 Mars, 2023

TAG

tajfunet italiane

Tensione në hapësirën ajrore Poloni-Suedi, 4 avionë luftarakë rusë shkelin territorin e NATO-s, “Tajfunët” italianë i përzënë

Katër avionë luftarakë rusë u lokalizuan pasi hynë në hapësirën ajrore të NATO-s ndërsa tensionet vazhdojnë të rriten mes presidenti Vladimir Putin dhe Perëndimit....

Lajmet e fundit