Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

syze

Me xhaketë dhe syze ‘fashion’, Rama e nis mëngjesin me album fotosh nga kantierë ndërtimi: Një jetë e re po lind për…

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e kësaj të diele duke publikuar një album me disa foto të shkrepura nga kantierë ndërtimi. ...

I maskuar me kapuç, protestuesi ‘tërbohet’ në protestën e opozitës, hedh pandalim tymuese

Sapo ka nisur është tensionuar situata në protestën e opozitsë para Kryeministrisë. Protestuesit kanë hedhur tymuese të shumta, ndërsa njëri prej...

Ndezi rrjetin me bikini, nuk do ta besoni sa ka kushtuar veshja e Era Istrefit

Këngëtarja Era Istrefi ndezi rrjetin ditën e djeshme me një foto me bikini. Këngëtarja shfaqej para pasqyrës, teksa në fokus ka...

I veshur thjeshtë me golf, shikoni sa ka kushtuar veshja e Getoar Selimit

Getoar Selimi është një ndër reperat më të pëlqyer dhe më të ndjekur. Getoari njihet për shpenzimet e mëdha që bën,...

Miliarderi vret veten, motivi do ju trondisë

Një miliarder kanadez i ka dhënë fund jetës në moshën 56-vjeçare. Paul Fitzpatrick një biznesmen i suksesshëm vendosi t’i japë fund...

‘IPhone X dhe syzet Guçi të Xhisielës’, Zhupa: E kanë detyruar të tërheqë denoncimin

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa, ka reaguar për rastin e Xhisiela Malokut. Zhupa shprehet se kryeministri Rama vijon të mbrojë...

Emiljano Nuhu zbulon arsyen shokuese pse Rrahman Rraja mban syze, tregon DETAJE nga kërcënimi në zyrë

Ish-oficeri Emiljano Nuhu ka zbuluar arsyen pse deputeti socialist Rrahman Rraja mban gjithmonë syze. Sipas Nuhut Rraja ka pasur një përplasje...

Berisha sjell ‘provat’ e reja: Syzet e Tahirit 5000 euro, dhuratë nga Habilajt

Ish kryeministri Sali Berisha thotë se syzet e ish ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri janë aq të shtrenjta sa që nuk ka mundur t’i...

Lajmet e fundit