Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
37 %
1kmh
0 %
Enj
20 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

Superoperacioni

DETAJE nga superoperacioni në Elbasan, kush janë 14 personat e arrestuar nga RENEA, pjesëtarët e fisit Çapja dhe anëtarja e AMA-s (AKUZAT)

Policia e Shtetit në një deklaratë për shtyp ka dhënë detaje për arrestimet në Elbasan në kuadër të operacionit policor “KRASTA”. ...

Superoperacioni në veri të Kosovës, ndalohen 9 persona, mes tyre 3 zyrtarë dhe një ish-punonjës komune

Policia e Kosovës ka ndaluar 9 persona në sajë të superoperacionit të ndërmarrë në bashkëpunim me Drejtorinë për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit....

Lajmet e fundit