Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

supermarket

Habit ish-missi shqiptar: Ndjesi fantastike të shkosh e zhveshur në supermarket

Ish-missi shqiptar dhe natyralistja, Egla Harxhi, së fundmi ka bërë një deklaratë e cila për disa persona është dukur paksa e habitshme. Ajo ka thënë...

Edi Rama fotografohet duke blerë domate në supermarket

I “zhveshur” nga kostumi i kryeministrit, Edi Rama këtë të dielë është fotografuar duke bërë pazar në një supermarket në Tiranë. Në foto Rama shihet...

Masakër në SHBA, një person i armatosur hyn në supermarket dhe qëllon drejt klientëve, të paktën 10 të vrarë

Një ngjarje e rëndë ka nodhur në një supermarket në Buffalo, në New York të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Një person i veshur si...

PAMJET: Copa betoni dhe dyer të shkatërruara nga forca e tritolit, ekipet e xhenios mbledhin provat në Shkodër, Xhemal Bushati shikon biznesin e rrënuar

Shkodra është tronditur në orët e para të mëngjesit të sotëm nga dy shpërthime të fuqishme me tritol, shkruan newsbomb.al. Policia ka konfirmuar ngjarjet...

Dy shpërthime të fuqishme tmerrojnë Shkodrën: Tritol objektit në pronësi të kandidatit të Bashës, hidhet në erë dhe një supermarket

Qytetarët e Shkodrës janë zgjuar të tmerruar në orët e para të mëngjesit të kësaj të shtune, si pasojë e dy shpërthimeve të fuqishme...

Video shokuese nga Ukraina, predha shpërthen pranë njerëzve brenda një supermarketi në Kharkov

Një video tronditëse po qarkullon në mediat sociale, ku tregon një predhë ruse që shpërthen pranë njerëzve që qëndrojnë të grumbulluar në një supermarket...

Supermashtruesi Ledion Muçaraku THIRRJE Ramës: Piji gjakun këtij populli! Mos bëj gabim të ulësh çmimet

Teksa vendi po përballet me rritje çmimesh, për shkak edhe të luftës që ka nisur në Ukrainë dhe krizëz që ka sjellë kjo në...

Angela Merkel si qytetare e thjeshtë, nga Kancelare në “amvisë”, Blid: Ishte në supermarket, bleu sallam 34 euro

E larguar nga posti i kancelares, Angela Merkel po vazhdon jetën e saj si një qytetare e thjeshtë. Së fundmi ajo është fotografuar në supermarketin...

“Jam përdorues i drogës dhe kisha nevojë për para”, flet shqiptari që vrau punonjësin e dyqanit në Selanik

Është lënë në burg shqiptari 27-vjeçar, i cili vrau punonjësin e dyqanit, ku hyri për të grabitur në Selanik. Shqiptari akuzohet për vrasje, grabitje...

Të armatosur dhe me maska, grabitet nga 3 persona supermarketi në Peqin

Një supermarket në Peqin ka rënë preh e një grabitjeje gjatë natës. Bëhet me dije se është grabitur nga disa persona pronari i një supermarketi....

Lajmet e fundit