Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

sunny hill

Sherr në zonën “VIP” të festivalit “Sunny Hill” në Tiranë: Romeo Veshaj u përplas me biznesmenin (Video)

Një përplasje fizike ka ndodhur në një prej zonave “Vip” të festivalit “Sunny Hill” në Tiranë. Ngjarja sipas blogut “Kryefjala” ka patur si protagonist Romeo...

Flamuri shqiptar me yllin komunist në “Sunny Hill”, Alibeaj: S’është e rastësishme, sa keq që nuk reaguan organizatorët

Kreu i Grupit të PD në Kuvend, Enkeljd Alibeaj ka reaguar, pasi mbrëmjen e djeshme në festivalin “Sunny Hill” u shfaq ylli komunist mbi...

Flamuri me yll në “Sunny Hill”, reagon Veliaj, e shpërndan dhe Rama: Kënga është satirë ndaj regjimit!

Kryebashkiaku Erion Veliaj reagon për një foto të shpërndarë në rrjetet sociale dhe ka trazuar rrjetin, ku flamuri kombëtar është shfaqur në skenë dhe...

FOTO që po trazon rrjetin: Flamuri shqiptar me yllin komunist shfaqet në festivalin e Dua Lipës në Tiranë

Festivali "Sunny Hill" ka mbyllur mbrëmjen e djeshme siparin e tre netëve elektrizuese në zonën e Liqenit Artificial në Tiranë. Këngëtarë nga Shqipëria, Kosova...

Nga Stormzy te DJ me famë botërore, ja emrat që do të performojnë sot në “Sunny Hill” Tirana

Reperi më i pëlqyer britanik i momentit, Stormzy do të jetë sonte në natën e tretë dhe përmbyllëse të Sunny Hill Festival. Ai ka udhëtuar...

Muzikë deri në 01:00 të natës, këta janë DJ me famë botërore që performojnë sot në “Sunny Hill”

Sunny Hill Festival mbaroi ditën e parë të edicionit të shumë-pritur të Tiranës. Emra të shumtë të dashur për publikun shqiptar u ngjitën në...

“O vëlla jemi shok”, ylli italian Fedez përshëndet shqip nga Tirana, bën shqiponjën me duar

Reperi i njohur italian Fedez ishte mbrëmjen e djeshme mes artistëve shqiptarë dhe të huaj që kanë performuar në natën e parë të festivalit...

Të lidhur nga Dua Lipa

Kodrat e Liqenit Artificial të Tiranës do të shndërrohen në datat 26, 27 dhe 28 gusht në Kodrat me Diell, ku do të zhvillohet...

Pas këndoi në festivalin “Sunny Hill” në Kosovë, Dua Lipa shijon ditët e nxehta në Sarandë (FOTO)

Këngëtarja shqiptare e famë botërore, Dua Lipa, performoi në festivalin “Sunny Hill” në Kosovë, i cili u mbajt nga data 4 deri në 7...

Pas sherrit në “Sunny Hill”, Shemi i Ilirëve kërcënon Elvana Gjatën

Nuk kanë fund telashet e këngëtarit të njohur nga Kosova, Shemi i grupit “Ilirët”. Pas përplasjes me sigurinë e festivalit “Sunny Hill”, dhe me...


Lajmet e fundit