Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

Sunny Hill Festival

Krenare për arritjet e saj, Dua së shpejti në trojet shqiptare, jep lajmin e madh

Prej vitit 2016-të Dua Lipa dhe babai i saj, Dukagjin Lipa organizojnë  “Sunny Hill Festival” në Kosovë. Ndër vite ky koncert ka mbledhur emrat më...

Lajmet e fundit