Tirana
moderate rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3.1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

sulmi i madh

Paralajmërimi i Zelenskyt: Sot është nata e sulmit të madh! Armiku do të përdorë të gjithë fuqinë e tij, nuk mund ta humbim kryeqytetin

Presidenti ukrainas, Volodymyr Zelensky, ka paralajmëruar qytetarët e tij dhe ushtrinë që të përgatiten, pasi nata e sotme do të jetë shumë e vështirë,...

Lajmet e fundit