Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
0kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

sulmet me raketa

Forcat ruse rrethojnë Kievin, ukrainasit i frikësohen një sulmi në shkallë të gjerë

Forcat ruse po i afrohen kryeqytetit të Ukrainës, Kievit, dhe po shtojnë sulmet ndaj qyteteve të tjera kyçe, në ditën e 17-të të pushtimit...

Sulmet me raketa të Rusisë, mbi 800 mijë persona janë larguar nga Ukraina

Të paktën 836 mijë persona janë larguar deri më tani nga Ukraina që prej momentit kur Rusia nisi pushtimin dhe sulmin me raketa. Sipas...

Lajmet e fundit