Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
59 %
6.2kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

sulme me bombe ne Afganistan

Sulm me bombë përpara stadiumit, të paktën 12 të vdekur

Të paktën 12 persona kanë vdekur dhe dhjetra të tjerë janë plagosur gjatë një shpërthimi me bombë pranë një stadiumi në jug të Afganistanit....

Dy sulme me bomba në Afganistan, vriten 8 policë

Dy sulme me makina-bombë kanë shkaktuar 8 të vdekur dhe 12 të plagosur në Afganistan. Sulmi i parë ndodhi në krahinën e Kandaharit...

Lajmet e fundit