Tirana
scattered clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
6.2kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
9 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
10 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

sulme me arme

Sulmet masive s’kanë të ndalur në SHBA, një person qëllon me armë të rinjtë në një lokal, humbin jetën 3 persona dhe plagosen 15...

Një tjetër tjetër sulm me armë është shënuar mbrëmjen e djeshme në Filadelfia, ku kanë humbur jetën 3 persona dhe janë plagosur 15 të...

Lajmet e fundit