Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

TAG

sulm

Gjen një gjarpër të madh në shtëpinë e tij, e prek por shikoni momentin tmerrues (Video)

Një ngjarje tepër e frikshme ka ndodhur në një banesë. Një burrë ka gjetur një gjarpër në shtëpinë e tij dhe e ka filmuar...

Sulmi terrorist në Ankara, Ministria e Mbrojtjes: Asnjë shqiptar i lënduar. Bushati dënon ngjarjen

Ministria e Mbrojtjes e Shqipërisë ka njoftuar se asnjë shqiptar nuk është lënduar në sulmin terrorist të ndodhur sot në afërsi të konvikteve të...

Sulm terrorist në Ankara, 28 të vdekur, 61 të plagosur (VIDEO)

#Turkey #Update: Blast hits several military vehicles in #Ankara. Casualties reported. Video via @140journos pic.twitter.com/oYCgXfNTCj— José Miguel Sardo (@jmsardo) February 17, 2016

Terroristët e Boko Haram vrasin 65 persona në Nigeri

Terroristët e organizatës “Boko Haram” kanë sulmuar një fshat në Nigeri duke vrarë 65 persona midis tyre edhe shumë fëmijë. Një person...

Siria sulmohet përsëri nga ISIS, 22 të vdekur, më shumë se 100 të plagosur

Një tragjedi ka ndodhur në Siri, atje ku kanë humbur jetën 22 persona, ndërsa më shumë se 100 veta të tjerë janë të plagosur...

Sulm terrorist në universitet, 12 të vdekur dhe 50 të plagosur

Disa persona të armatosur kanë qëlluar me armë zjarri në ambientet e në universiteti në qytetin Chasadar të Pakistanit duke vrarë të paktën 12...

Sulmohet me predhë ambasada italiane në Afghanistan

Një shpërthim i fuqishëm është raportuar në Kabul, shkaktuar nga një raketë që ka rënë brenda ambasadës italiane. Sipas “TOLONews”...

Çfarë shkruhet në flamurin e ISIS?

Shteti Islamik prej më shumë se një viti është kthyer në temën më diskutuar në arenën ndërkombëtare. Zgjerimi i tij në Lindjen e Mesme...

Lajmet e fundit