Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

sulm

Të shtëna armësh edhe në stacionin e trenit në Amsterdam

Zyrtarë holandezë kanë deklaruar se disa të shtëna armësh janë regjistruar pasditen e sotme në stacionin qëndror të Amsterdamit. Një zëdhënës i policisë ka...

Ky është bilanci tragjik i deritanishëm në Bruksel

Autoritetet në Bruksel kanë thënë se 212 persona kanë mbetur të plagosur nga sulmet kamikaze në aeroport dhe stacionin e metrosë. 30...

Sulmet terroriste, blindohet aeroporti i Rinasit

Policia e Shtetit ka shtuar masat e sigurisë në aeroportin “Nënë Tereza”, pas sulmeve kamikaze në Bruksel ku humbën jetën të paktën 34 person...

Sulmohen kamionët serbë në Kosovë, shkakton zemërim vendimi i autoriteteve të Serbisë për librat në shqip

Disa kamionë serbë janë sulmuar në Kosovë pas vendimit të autoriteteve të Serbisë për të kthyer pas librat në gjuhën shqipe të destinuara për...

Gjen një gjarpër të madh në shtëpinë e tij, e prek por shikoni momentin tmerrues (Video)

Një ngjarje tepër e frikshme ka ndodhur në një banesë. Një burrë ka gjetur një gjarpër në shtëpinë e tij dhe e ka filmuar...

Sulmi terrorist në Ankara, Ministria e Mbrojtjes: Asnjë shqiptar i lënduar. Bushati dënon ngjarjen

Ministria e Mbrojtjes e Shqipërisë ka njoftuar se asnjë shqiptar nuk është lënduar në sulmin terrorist të ndodhur sot në afërsi të konvikteve të...

Sulm terrorist në Ankara, 28 të vdekur, 61 të plagosur (VIDEO)

#Turkey #Update: Blast hits several military vehicles in #Ankara. Casualties reported. Video via @140journos pic.twitter.com/oYCgXfNTCj— José Miguel Sardo (@jmsardo) February 17, 2016

Lajmet e fundit