Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
50 %
5.1kmh
0 %
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
E hënë, 30 Janar, 2023

TAG

sulm seksual

Miss Hungaria rrëfen horrorin: Një “biznesmen” më drogoi dhe sulmoi seksualisht në qytetin e Ohrit

Mbretëresha e bukurisë së Hungarisë, Viktoria Jazmin ka kaluar çastet më tmerruese të jetës së saj gjatë vizitës në qytetin e Ohrit në Maqedoninë...

Sulmohet seksualisht 16-vjeçarja nga i dashuri i saj, dyshohet se e shantazhonte

Një tjetër sulm seksual është raportuar te autoritetet në Prishtinë, pas ngjarjes së rëndë të dhunimit të një 11-vjeçareje nga pesë persona vetëm pak...

Ndihmësja e Hillary Clinton rrëfen sulmin seksual nga një senator amerikan: Tentoi të më puthte…

Një ish-ndihmëse e ngushtë e Hillary Clinton në një libër ka treguar se si u sulmua seksualisht nga një senator amerikan. Huma Abedin tha se...

Ish-punonjësja e Senatit e akuzoi për sulm seksual 27 vite më parë, reagon Joe Biden: E them pa mëdyshje, që…

Kandidati potencial i demokratëve për garën për president, Joe Biden, mohoi sot kategorikisht akuzat e ngritura nga një ish-punonjëse e Senatit se ai e...

Kevin Spacey paraqitet në gjykatë, nuk pranon fajësinë

Aktori i njohur amerikan Kevin Spacey, u paraqit sot në një seancë gjyqësore në shtetin Massachusetts për t’iu përgjigjur akuzave se në vitin 2016...

Aktori Kevin Spacey nën akuzë për sulm seksual

Aktori i famshëm amerikan Kevin Spacey është zyrtarisht nën akuzë për sulm seksual ndaj një ose më shumë personave 14-vjeç e sipër. ...

Aktori Gerard Depardieu akuzohet për përdhunimin e një 22-vjeçareje

Aktori i famshëm francez Gerard Depardieu akuzohet për përdhunim dhe sulm seksual, raportojnë mediat franceze. Zyra e prokurorit të Parisit ka...

Komediani i famshëm shpallet fajtor për sulm seksual, rrezikon 30 vite burg

Komediani i famshëm amerikan Bill Cosby ëshyë shpallur fajtor nga një gjykatë në SHBA për tre sulme seksuale dhe rrezikon të dënohet me 10...

Ish-modelja e PlayBoy i kërkon falje zonjës së Parë Melania Trump, pretendoi për sulm seksual të Presidentit të SHBA

Ish modelja e PlayBoy Karen McDougal që prentendonte se kishte një lidhje me presidentin Donald Trump në vitin 2006, ka kërkuar ndjesë për bashkëshorten...

Lajmet e fundit