Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

sulm me thike

E rëndë, 25-vjeçari qëllon me thikë kalimtarët, 6 persona humbin jetën, dhjetra të plagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kinë, ku një person ka goditur me thikë kalimtarët. Mediat e huaja bëjnë me dije se nga ngjarja...

Flet babai i Rudolf Nikollit: Çunin ma merrte një hoxhë dhe e bëri mysliman! I thashë beso ku të duash. Ishte me ilaçe… (E...

Flet babai i autorit të sulmit me thikë ditën e sotme në xhaminë Dine Hoxha të Tiranës. Babai i Rudolf Nikollit ka thënë se ka...

Sulmi me thikë në xhami, reagon kreu i KMSH-së, Spahiu: I lutem Zotit për shërimin e të plagosurve, organet të zbardhin çështjen e rëndë

Kreu i Komuniteit Mysliman të Shqipërisë, Bujar Spahiu, ka reaguar pas sulmit me thikë ditën e sotme në Xhaminë “Dine Hoxha”, ku mbetën të...

Sulm me thikë në shkallët e një hoteli në Glasgow, vriten 3 persona dhe plagoset një efektiv, policia ekzekuton agresorin (VIDEO)

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur këtë pasdite në Glasgow. Një person ka sulmuar me thikë disa persona në shkallët e një hoteli, duke lënë...

Terror te Ura e Londrës, qëllohen me thikë të paktën 5 persona

Të paktën 5 persona kanë mbetur të plagosur nga një sulm me thikë në Urën e Londrës ditën e sotme. Sipas...

Vrau 4 persona me thikë në Paris, dalin informacione të reja për atentatorin: Ishte kthyer në mysliman 18 muaj më parë, kishte konflikte me…

Agresori që vrau 4 persona me thikë sot në stacionin policor të Parisit ishte konvertuar në mysliam një vit e gjysmë më parë. ...

Sërish terror në Paris, një person vret 4 oficerë policie më thikë

Një person vrau me thikë 4 policë dhe plagosi 5 persona të tjerë në qendrën policore të Parisit. Ngjarja tronditëse...

E TMERRSHME/ Goditet me thikë një person para Ministrisë së Jashtme të Anglisë, arrestohet agresori (FOTO E TË PLAGOSURIT)

Një person është goditur me thikë përpara zyrës së Departamentit të Jashtëm të Anglisë. Agresori është ndaluar më pas nga forcat...

Sulm me thikë në stacionin e autobusit, vdes 1 fëmijë, plagosen 18 të tjerë

Një grup njerëzish që prisnin autobusin, janë sulmuar me thikë nga një person në një qytet japonez në jug të Tokios.  ...

Sulm me thikë në stacionin e autobusit, vdes 41 vjeçari

Një sulm me thikë është regjistruar në një stacion autobusi në Londër, ku si pasojë ka humbur jetën një 41-vjeçar, emri i të cilit...

Lajmet e fundit