Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
75 %
3.6kmh
0 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
17 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

sulm me raketa

SHBA dënon sulmin me raketa në Erbil të Irakut: Nuk kemi indikacion që sulmi ishte drejtuar ndaj nesh, Irani të ndalojë menjëherë

Departamenti amerikan i Shtetit ka reaguar pas sulmit me raketa ndaj disa objekteve në Erbil të Irakut. Fillimisht mediat raportuan se raketat e lëshuara nga...

E FRIKSHME/ Raketa godet një ndërtesë banimi teksa qytetari ukrainas po raportonte “live”

Sulmet me raketa të Rusisë ndaj ndërtesave të banimit në Ukrainë nuk kanë të ndalur. Një sulm i tillë është filmuar nga një qytetar...

Nis lufta në Ukrainë, Rusia sulmon me raketa Kievin, aeroportet dhe bazat ushtarake (PAMJET)

Lufta në Ukrainë ka nisur. Mediat ndërkombëtare raportojnë se në orët e para të mëngjesit sulmi i Rusisë ka nisur dhe raketat janë lëshuar...

Luftë e re në horizont, Irani GODITJE seri me RAKETA ndaj Izraelit (VIDEO)

Një seri sulmesh me raketa janë regjistruar ndaj mbrëmjes së djeshme në kufirin sirian, ku Irani ka goditur për herë të parë Izraelin. ...

Sulm MISTERIOZ me raketa në Siri, raportohen shumë të vdekur (VIDEO)

Disa sulme misterioze me raketa kanë goditur ditën e dielë qytetet e Hamas dhe Aleppos në Siri duke shënuar shumë të vdekur, ndërsa ta...

Turqia goditet nga dy raketa, raportohet për dhjetëra të plagosur

Dy raketa të lëshuara nga Shteti Islamik kanë shpërthyer drejt Turqisë duke plagosur dhjetëra persona në qytetin Kilis në kufi me Sirinë. ...

Lajmet e fundit