Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

sulm me dron

Sulm me dronë në mes të qytetit, 3 viktima e 6 të plagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Abu Dhabi ku si pasojë e një sulmi me dron mbetën të vdekur 3 persona dhe...

Sulm më dron, vritet një udhëheqës i lartë i Al-Kaidës

Përmes një sulmi me dron, Shtetet e Bashkuara më 22 tetor kanë vrarë në Siri një udhëheqës të lartë të Al-Kaidës, tha Komanda Qendrore...

U vranë gabimisht nga ushtria amerikane, SHBA shpërblim për të afërmit e viktimave në Kabul

Qeveria amerikane ka ofruar kompensim financiar për të afërmit e 10 personave të vrarë gabimisht nga ushtria amerikane në një sulm me dron në...

Pas goditjes me predhë, gjithçka që mbeti nga Xhihadi Xhon ishte vetëm një njollë e zezë mbi tokë

Sipas një zyrtari amerikan, nga goditja me dron në muajin nëntor të vitit të kaluar, gjithçka që mbeti nga terroristi famëkeq Xhihadi Xhon, ishte...

Lajmet e fundit