Tirana
light rain
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
100 %
0.5kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
18 °
Enj
18 °
Pre
19 °
Sht
19 °
E martë, 21 Mars, 2023

TAG

Sulejman Maliqati

Partizani në zi, shuhet “Nderi i Kombit” Sulejman Maliqati

Shuhet në moshën 94 vjeçare legjenda e portës së Partizanit Sulejman Maliqati. Heroi i Leipzig dhe mbrojtësi i sigurtë për katërkëndëshin e Kombëtares dhe Partizanit...

Lajmet e fundit