Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

TAG

Sukth

Banorët e rrethuar nga uji në Sukth kërkojnë ndihmë në Newsbomb, shtabi: Kemi nisur mjetet për evakuuim

Lumi Erzën ka dal nga shtrati në mbrëmje duke shkaktuar përmbytje në shumë zona në qytetin e Shijakut dhe në Sukth. Situata paraqitet problematike,...

Banorët e rrethuar nga uji në Sukth kërkojnë ndihmë në Newsbomb, shtabi: Kemi nisur mjetet për evakuuim

Lumi Erzën ka dal nga shtrati në mbrëmje duke shkaktuar përmbytje në shumë zona në qytetin e Shijakut dhe në Sukth. Situata paraqitet problematike,...

Lajmet e fundit