Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
0.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
22 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

Sukth

Durrës, nxënësit një muaj pa shkollë, mësuesit ekskursion në Maqedoni

Viti akademik 2017-2018 ka nisur në 11 shtator, por fëmijët e ciklit nëntë vjeçar si dhe ata të gjimnazit në fshatin Kullë të Sukthit...

Vrasje në Durrës, arrestohet menjëherë autori (EMRAT)

Durrës-Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm rreth orës 09:40, në fshatin Jubë të Sukthit.  57 vjeçari Astrit Mici...

Zbardhet biseda e fundit telefonike e polices së vetëvrarë me kolegun: “Nuk mundem më”

Zbardhen të tjera detaje nga vetëvrasja me armën e shërbimit te 23-vjeçares, me detyrë efektive e Policisë së Durrësit. Paranxhela Shahini...

Vrasja e dyfishtë në Sukth, zbulohen detaje të reja: Kush është personi që u dha makinën dhe ‘lidhja’ me qeverinë

Artan Hoxha, Gazetari investigativ ka zbuluar detaje të reja nga krimi i dyfishtë në Sukth, ku humbën jetën ish-­shefi i Krimit Ekonomik në Tiranë, Ervin...

Arrestohen “të fortët” e Sukthit dhe Shijakut, të dyshuar për vrasjen e dyfishtë

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë dhe RENEA kanë zhvilluar sot një aksion në zonën e Shijakut dhe të Sukthit, për kapjen e autorëve të...

Identifikohen dy vajzat me “Smart”, takuan Dalipajn e Dautin para se të vriteshin (Zbardhet dëshmia)

Hetuesit kanë identifikuar dy vajzat të cilat ishin takuar ditën e djeshme me viktimat e atentatit në Sukth, Ervin Dalipaj dhe Juxhin Dauti. ...

Ish-zyrtari që e kapi dekriminalizimi dhunohet brutalisht me sende të forta

Një ish-zyrtar vendor i Njësisë Administrave Sukth në Durrës është rrahur brutalisht nga një person ditën e sotme. Policia-e-DurresitAi është Albret...

Aksidenti në Sukth, gazetarja: Autori kishte pirë alkool gjatë gjithë mbrëmjes, asnjë nga viktimat nuk kishte rripin e sigurimit

Emisioni “Opinion” në TV Klan ka si temë të mbrëmjes aksidentet rrugore. Debati i sotëm është fokusuar mbi një rast konkret, pikërisht tragjedia që...

16 vjeçarja letër familjes: Ika me të dashurin e Facebook-ut. Babai godet me thikë taksistin

16 vjeçarja nga Durrësi e cila rezulton e zhdukur prej 10 ditësh tashmë kishte lënë një letër në shtëpi ku rrëfente arratisjen e saj...

Pas vajzës, zhduket edhe babai. Flasin familjarët: 16 vjeçaren e kanë rrëmbyer, ishte në dhomën e saj

Pak a shumë kjo ishte historia e mistershme e zhdukjes së 16-vjeçares Gazie Kazia nga shtëpia e saj. Familja Kazia ja ka lënë në...

Lajmet e fundit