Tirana
scattered clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
24 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
24 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

Sukth

Makina përplas këmbësorin tek mbikalimi i Sukthit, dërgohet me urgjencë në spital

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme tek mbikalimi i Sukthit. Sipas informacioneve, një automjet ka përplasur një këmbësor. Ky i fundit është dërguar me...

Plagoset me thikë 17 vjeçari në Sukth, niset me urgjencë në spital

Një 17 vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë në Sukth. I riu është dërguar me urgjencë në spital dhe është...

Basha takim me banorët e Sukthit: Ramavirusi ka goditur rëndë këtë zonë, qytetarët vuajnë ende pasojat e tërmetit

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka vazhduar takimet me qytetarët, këtë herë në Sukth. Sipas Bashës, "Ramavirusi" ka goditur rëndë...

Plagoset me thikë kreu SOCIALIST i Sukthit dhe nipi i tij, autori në kërkim (Emrat-Detaje)

Kreu socialist i njësisë administrative Sukth është plagosur pasditen e sotme me thikë. Rrapo Osmani dhe nipi i tij, K.Osmani janë...

Plagosen me thikë dy persona, njëri niset me urgjencë drejt Tiranë (Detaje)

Dy persona kanë mbetur të plagosur me thikë në Sukth pas një konflikti të çastit, bën me dije policia e Durrësit. ...

Aksident fatal në Sukth, ‘Toyota’ përplas për vdekje këmbësoren

Një aksident me pasoja fataje ka ndodhur orët e para të mëngjesit të sotëm në Sukth të Durrësit. Mësohet se një...

24 orë ujë të pijshëm në Sukth, Balluku: Vijojmë investimet

Pas përfundimit të fazës së parë të investimit të realizuar nga AKUM, njësia administrative e Sukthit në Bashkinë e Durrësit do të ketë furnizim...

E rëndë në Sukth, makina përplas për vdekje këmbësorin

Makina përplas për vdekje këmbësorin në Sukth. Bëhet fjalë për 67-vjeçarin me iniciale J.P, i cili u përplas nga makina me...

Sukth, ndahet nga jeta DOKTORI i dashur për banorët, shërbeu në administratën shtetërore

Banorët e Sukthit janë zgjuar me një lajm tragjik ndërsa kanë humbur ditën e sotme doktorin e tyre.  Bëhet fjalë për...

Lajmet e fundit