Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Enj
35 °
Pre
39 °
Sht
33 °
Die
30 °
Hën
33 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

Sukth

DETAJE nga ekzekutimi i Arben Mërkurit/ Kamerat filmuan dy autorët para dyqanit të viktimës, “larja e hesapeve” pista kryesore e hetimeve

Detaje të reja janë zbardhur nga vrasja e Arben Mërkurit mbrëmjen e djeshme në Sukth. Burime bëjnë me dije se 48 vjeçari u qëllua...

DEL FOTO/ Ky është Arben Mërkuri, u EKZEKUTUA brenda dyqanit të tij në Sukth

Personi që shihni në foto është Arbën Mërkuri që u ekzekutua mbrëmjen e sotme në Sukth të Durrësit. 48-vjeçari ishte në dyqanin e tij, kur...

Emër i njohur për policinë, kush ishte “shënjestra” e atentatit në Sukth, i proceduar për drogë dhe i përfshirë në dhunimin e biznesmenit libanez

Një atentat ndaj Arben Mërkurit u shënua mbrëmjen e sotme në Sukth duke i marrë jetën. Arben Mërkuri ose Ismaili, ishte në dyqanin e tij...

Policia jep detaje për atentatin në Sukth: Arben Mërkuri u ekzekutua në dyqanin e tij, ndërroi jetë në spital nga plagët e marra

Policia ka dhënë detaje për atentatin e ndodhur mbrëmjen e sotme në qendër të Sukthit. Bëhet me dije se një person i paidentifikuar ka qëlluar...

Atentat me armë zjarri në Sukth, kush është 48-vjeçari që u ekzekutua, i proceduar më parë për drogë (EMRI)

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë që u shënua mbrëmjen e sotme në qendër të Sukthit, ku iu bë atentat një...

S’e pret dot datën 14! Berisha nis sot fushatën, takim elektoral në Sukth

Ish-kryeministri Sali Berisha si duket nuk do të presë datën 14 shkurt për nisjen e fushatës për zgjedhjet e pjesshme vendore të 6 marsit. Përmes...

VIDEO/ Aksident masiv në Sukth, makinat bëhen “copë”

Një aksident tjetër është shënuar pasditen e sotme në Sukth. Bëhet me dije se aksidenti është shënuar vetëm pak momente më parë dhe se janë...

Arrestohen grabitësit 20 vjeçar në Sukth, banorët telefonuan Policinë gjatë vjedhjes me armë: Tre në pranga, vëlla e motër shpëtojnë nga errësira

Një grup grabitësish mes moshave 20 deri në 27 vjeç është shkatërruar nga Policia e Durrësit. Uniformat blu kanë ndërhyrë pas një telefonate në...

Aksident i rëndë në Durrës, 20-vjeçari me BMW shtyp për vdekje një grua

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot pasdite në qytetain e Durrësit. Një mjet tip BMW ka përplasur një këmbësore 72-vjeçare me iniciale N.L,...

Ekonomi me banorët e Gramëz dhe Sukthit në Thumanë: Investimet duhet të përfundojnë, votoni për projektet e së ardhmes

Në vijim të takimeve elektorale për zgjedhjet e 25 prillit, numri 1 i listës së kandidatëve socialistë për qarkun e Durrësit, Milva Ekonomi, zhvilloi...

Lajmet e fundit