Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

Sukses jo vetëm në Shqipëri

Sukses jo vetëm në Shqipëri, Alban Skënderaj nderohet me çmimin e rëndësishëm nga italianët

Alban Skënderaj është një ndër këngëtarët më të suksesshëm në Shqipëri dhe për këtë nuk ka dyshim. Çdo këngë e tij...

Lajmet e fundit