Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
35 %
5.1kmh
0 %
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

TAG

subashi

Kryemadhi bën deklaratën e fortë: SPAKU kërkoi arrestimin e Armando Subashit, por është frenuar!

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi, ka reaguar për aksionin e SPAK, lidhur me arrestimet për aferën e inceneratorëve, ndërsa ka publikuar emrat...

Mbi tre orë në SPAK, Armando Subashi largohet me këmbë dhe tregon nëse prokurorët kishin ngritur akuzë ndaj tij

Kryebashkiaku i Fierit, Armando Subashi është larguar me këmbë nga ambientet e Prokuorisë Speciale, ku dëshmoi për më shumë se tre orë lidhur me...

Rama dhe kryetari i bashkisë së Fierit pa maska e doreza, inspektojnë punën te GJANICA: Ja si do ndryshojë lumi nga përmbytjet në zonë...

Kryeministri Edi Rama ka vizituar qytetin e Fierit ditën e sotme, për të inspektuar punimet që po bëhen në këtë qytet. ...

Lajmet e fundit