Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Suada Sherifi

Ngjarja e ish-bllokut, Suada Sherifi flet për herë të parë: Bashkëshorti im ishte thjesht një kalimtar në rrugë…

Ish missi shqiptar Suada Sherifi u lakua shumë ne media, pasi partneri i saj Eldi Dizdari u shpall në kërkim si i përfshirë në...

Pas ngjarjes në ish-bllok, rrëfehet Suada Sherifi: Kemi patur shumë probleme xhelozie me Eldin

Ish missi shqiptar Suada Sherifi u lakua shumë ne media, pasi partneri i saj Eldi Dizdari u shpall në kërkim si i përfshirë në...

Bashkëshorti në kërkim për vrasjen e ish-Bllokut, Suada Sherifi plas BOMBËN: Jam martuar në fshehtësi (VIDEO)

Ngjarja në ish-Bllok, ku vdiq Fabian Gaxha dhe mbetën të plagosur Ervis Martinaj dhe Eljon Hato, preku edhe jetën e ish-missit Suada Sherifi pas...

Bashkëshorti në kërkim për ngjarjen e ish- Bllokut, Suada Sherifi publikon FOTOT nga vendi i të dashuruarve

Ish- missi Suada Sherifi duket se e ka rikuperuar shumë shpejt veten, që pas ngjarjes së ndodhur në zonën e ish-bllokut , ku i...

Pas përfshirjes së bashkëshortit në ngjarjen e ish-Bllokut, bëhet e gjallë Suada Sherifi

Që nga ngjarja në zonën e ish-bllokut, ku mbeti i vdekur Fabian Gaxha dhe u plagosën Ervis Martinaj dhe Eljon Hato, i përfshirë ishte...

VRASJA NË ISH-BLLOK/ Konflikti mes të fejuarit të Elvana Gjatës dhe burrit të Suada Sherifit (PAZARET E KOKAINËS)

Detaje të tjera dalin në dritë nga vrasja e 4 tetorit 2018 në zonën e Ish-Bllokut ku mbeti i vdekur Fabian Gaxha dhe u...

Lajmet e fundit