Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

stuhia

Stuhia godet vendin, OSHEE bën njoftimin e rëndësishëm

Operatori i Sistemit të Shpërndarjes, OSSH Sh.A, ka bërë me dije se moti i keq me reshje të dendura shiu ka shkaktuar problematika në...

Shqipëria do të përfshihet nga stuhia! Sinoptikania jep alarmin: Fundjava do të jetë me reshje shiu, ditët në vijim më problematike

Europa Qëndrore është përfshirë nga një stuhi e fortë me reshje të dendura, reshje të cilat pritet të mbërrijnë edhe në vendin tonë. Sipas...

Stuhia Gloria në Spanjë , arrin në 9 numri i të vdekurve

Ka arritur në 9 numri i të vdekurve nga stuhia 'Gloria' që ka sjellë shkaterrim në perëndim të Spanjës.   Dy...

Gjergji Goro i Himarës: Na goditi STUHIA, mjerë ata që paturpësisht paguajnë mediat për të dëmtuar imazhin e qytetit tonë (FOTOT NGA PUNA NË...

Gjergj Goro, kryetar i bashkisë së Himarës thotë se stuhia që goditi qytetin turistik bregdetar dëmtoi 'Lungomaren' e re, por bashkia ka marrë masat...

Stuhia shkatërruese në Greqi, shkon në 7 numri i të vdekurve

Ka shkuar në 7 numri i të vdekurve si pasojë e stuhisë në Halkidiki, të Greqisë. Mediat greke raportojnë se  në...

‘Na u duk se erdhi nga ASGJËJA’…Turistja në Halkidiki tregon tmerrin e stuhisë së djeshme: Njerëzit bërtisnin, i largoheshin plazhit… (6 turistë të vdekur)

Ishulli i bukur grek i Halkidiki është përballur dje me një stuhi të madhe që ka shkaktuar vdekjen e 6 turistëve dhe plagosjen e...

FOTOT/ Stuhia rrëzon pemët mbi linja dhe këput përcjellësa, OSHEE: Po punojmë

Për shkak të motit me erëra të forta që perfshiu vendin gjatë natës se mbrëmshme dhe ne vazhdim, janë dëmtuar disa linja tension i...

Stuhia mbush rrugët me peshq, banorët mbushin çantat (Foto-Video)

Stuhia me erëra të forta ka përfshirë edhe ishullin e Maltës, duke shkaktuar dëme të shumta materiale. Por në një kohë...

Mijëra njerëz evakuohen nga Florida, po afrohet stuhia subtropikale ‘Alberto’

Mijëra njerëz janë evakuar nga brigjet e Florida-s pasi rajonit po i afrohet stuhia subtropikale ‘Alberto’. E parashikuar për të mbërritur të hënën,...

Stuhia paralizon veriun e SHBA-ve

Një stuhi ka prekur verilindjen e SHBA-së që prej të enjtes në mbrëmje, duke sjellë rënie të konsiderueshme dëbore, shira të rrëmbyeshëm dhe erëra...

Lajmet e fundit