Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

TAG

stuhi

Stuhia e fuqishme “Medicane” godet Mesdheun, rrezikohet edhe Shqipëria

Një stuhi e fuqishme pritet të godase në Mesdheun lindor këtë fundjavë. Sipas ekspertëve italianë kjo stuhi i përket kategorisë 1...

Dalin FOTO pas stuhisë së fortë në Kukës, ja dëmet e shkaktuara

Një stuhi e fortë shiu ka përfshirë në mesditën e ditës së sotme qytetin verior të Kukësit. Pemët e thyera kanë...

‘ÇMENDET ‘MOTI/ Stuhi me erë dhe shi, rrëzohet një SKELË në TIRANË

“Çmendet moti” në Tiranë sot kur data shënon 15 gusht dhe temperaturat deri para pak minutash kapnin vlerat maksimale. Si pasojë...

Sot stuhi të forta dhe rreshje shiu, flasin meteorologët: Ja çfarë pritet

Dita e sotme pothuajse i gjithë vendi ynë ka qenë i pushtuar nga reshje të shumta shiu, ku nuk kanë munguar as rrufetë dhe...

Nami në Vlorë: Stuhia e fuqishme godet Lungomaren, plazhet e Orikumit e Radhimës, ka dëme të shumta (Video)

Disa qytete në Shqipëri janë goditur nga moti i keq duke shkaktuar një të vdekur dëme të shumta materiale. Në Fier...

Stuhi e madhe në Itali, përmbytet qyteti (Video)

Një stuhi e madhe me rreshje të dendura shiu ka përfshirë qytetin e Venetos në Veri të Italisë. Rreshjet lokale kanë...

E PAPRITUR: Stuhi e madhe në Adriatik, pamjet LIVE

Bregdeti i Adriatikut në Itali është përfshirë mbrëmjen e sotme nga stuhi të forta ere. Më i prekur është bregdeti i...

Çudi e madhe në Britani, vendi goditet nga 60 mijë vetëtima brenda 24 orësh

Një stuhi elektrike ka pushtuar Britaninë e Madhe në 24 orët e fundit, ku vendi është goditur nga mbi 60 mijë vetëtima gjatë kësaj...

Stuhi e frikshme rëre nga Afrika, pamje apokaliptike në Greqi: Pritet të godasë edhe Shqipërinë (Foto)

Greqia është përfshirë nga një stuhi e fuqishme rëre nga Afrika, duke bërë që qielli në shumë qytete të vendit fqinj të marrë ngjyrën...

Përkeqësohet moti, PARALAJMËRIMI i sinoptikanit grek: E frikshme ajo që do ndodhë të enjten në Shqipëri

Sakis Arnautoglou, sinoptikan Sinoptikani grek Sakis Arnautoglou paralajmëron për një përkeqësim të motit ditën e enjte në shumë territore të Shqipërisë. ...

Lajmet e fundit