Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

stuhi rere

Çfarë po ndodh? Dielli bëhet blu (Pamje të rralla)

Kryeqyteti kinez përsëri është goditur nga një stuhi rëre e cila ka kthyer diellin në blu. Qielli i verdhë dhe dielli blu kjo është pamja...

Pamje spektakolare dhe të frikshme, qyteti përfshihet nga stuhia e rërës (VIDEO)

Një pamje jo e zakontë ka ndodhur në një qytet në juglindje të Australisë, ku stuhia e rërës ka pushtuar qytetin. ...

Stuhia e fuqishme GODET Indinë, 95 të vdekur dhe qindra të plagosur (VIDEO)

Një stuhie e fuqishme rëre ka goditur Indinë veriore ditën e mërkurë, duke shkaktuar rreth 95 viktima dhe qindra të plagosur. ...

‘Errësohet’ Arabia Saudite, avioni bën ulje të menjëherëshme (VIDEO)

Një avion me pasagjerë është detyruar të bëjë një ulje të menjëherëshme në aeroportin e Jizanit pas një stuhie të frikshme rëre që pushtoi...

Si nëpër filma, stuhia e rërës ‘përpin’ qytetin (VIDEO)

E hëna nuk ishte një ditë e zakonshme për qytetin Yzda në Iran. Banorët e këtij vendi u përballën me një skenë të ngjashme...

Stuhia e pluhurit nga Saharaja ‘mbyt’ Shqipërinë, sa do të vazjdojë

Pamja me të cilën është zgjuar këto ditë kryeqyteti njihet ndryshe si “pluhuri saharian”. Një fenomen, me të cilin jemi mësuar ta...

Stuhi e frikshme rëre nga Afrika, pamje apokaliptike në Greqi: Pritet të godasë edhe Shqipërinë (Foto)

Greqia është përfshirë nga një stuhi e fuqishme rëre nga Afrika, duke bërë që qielli në shumë qytete të vendit fqinj të marrë ngjyrën...

Po ndodh fenomen i rrallë në Egjipt, dita bëhet natë (FOTO)

Një stuhi gjigante rëre ka ndodhur disa minuta më parë në Kanalin e Suezit në Egjipt duke i lënë banorët sa të shokuar edhe...

Lajmet e fundit