Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
Mër
22 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

stuhi debore

Greqia kërcënohet nga stuhia e borës në orët e ardhshme, autoritetet paralajmërojnë banorët

Një stuhi dëbore me emrin “Barbara”, pagëzuar kështu nga meteorologët pritet të godasë Greqinë gjatë orëve të ardhshme, dhe sipas parashikimeve pritet të sjellë...

Përgatituni! Stuhi dëbore dhe rrebeshe shiu, ja si do të jetë moti në fundjavë

Për ditën e nesërme (e Shtunë) mbi vendin tonë parashikohet kalimi i një sistemi frontal. Duke filluar nga orët e para të 24-orëshit dhe...

I zuri stuhia në rrugë, gjenden të vdekur 4 SKIATORË

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Alpet e Zvicrës, ku katër skiatorë kanë humbur jetën si pasojë e një stuhie të frikshme dëbore....

Lajmet e fundit