Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
41 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

studio e hapur

A duhet të japë dorëheqjen Xhafaj? Duka: Është i zoti, por ka vëllain të dënuar…

Kreu i PAA, Agron Duka i ftuar në emisionin “Studio e Hapur” teksa është pyetur në lidhje me faktin nëse duhet të jepte dorëheqje...

“Toka duhet të falet”, Maks Velo flet për Teatrin: Mund të shembin kryeministrinë dhe të bëjnë një 10 katësh

Shkrimtari i njohur shqiptar Maks Velo në emisionin “Studio e Hapur” është prononcuar në lidhje me prishjen e Teatrit Kombëtar, teksa ka shprehur mbështetjen...

“Pusho tani se e ke zakon”, Shehi shpërthen ndaj Spiropalit: Kjo është HIPOKRITE

Të ftuar në emisionin ‘Studio e Hapur’, deputeti demokrat Dashamir Shehi u përplas me Elisa Spiropalin gjatë diskutimeve në lidhje me turin e llogaridhënies...

‘Një këshillë për Ramën’, Bamir Topi: Nuk harxhoj asnjë minutë, u akuzova…

Ish-presidenti i republikës Bamir Topi mbrëmjen e sotme ishte i ftuar në News 24, në emisionin “Studio e Hapur”. Bamir Topi...

“E vërteta nuk ka lidhje me ty”, PD sulmon Ramën dhe i poston VIDEON

Pak ditë më parë kryeministri i vendit Edi Rama, i ftuar në emisionin “Studio e Hapur” ka refuzuar se në fushatën e vitit 2013,...

Fotoja me Trump, Rama tallet me Bashën: Më shumë vota do kishte marrë po të kishte bërë foto me mua

Kryeministri Edi Rama, i ftuar sonte në “Studio e Hapur” me Eni Vasilin ka folur gjithashtu edhe për skandalin e ditëve të fundit mbi...

Berishës s’i del e keqja me Artan Hoxhën: Horr, i shpërfytyruar (PUBLIKON SMS-të, mes tyre ish-pronari i Hotel Turizmit)

Vazhdon në rrjetet sociale debati mes ish kryeministrit Sali Berishës dhe gazetarit inevstigativ Artan Hoxhës. Pas akuzave të rënda që Artan...

Pedagogu Galdini: Na e keni shpifur çdo natë televizive. Të njëjtët surretër. Mjaft më!

Arian Galdini, themelues i partisë LDE, një nga themeluesit e Forumit Rinor të PD-së, dhe aleat i Lulzim Bashës, nuk është aktivizuar me potencialin...

Çani kritika shqiptarëve: Popull që ha mish dhe shikon futboll. Se nga i gjejnë paratë…

Arjan Çani, moderator i emisionit “Zonë e Lirë”, i ftuar në një tjetër emision, “Studio e Hapur”, nuk ka hequr dorë nga ironitë as...

Plas sherri “Live’, Spahiu: Nuk e kërcënon dot Metën me Vetingun. Ngjela: Je injorant

Ka degjeneruar në ofendime debati në emisionin Studio e Hapur, mes kreut të Aleancës Kuqezi, Kreshnik Spahiu dhe avokatit Spartak Ngjela. ...

Lajmet e fundit