Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

studenti

Vaksinimi masiv i qytetarëve, studenti i mjekësisë i injekton vaksinën me shiringë bosh 94-vjeçares (VIDEO)

Një student i mjekësisë në Meksikë i ka bërë vaksinën bosh 94-vjeçares. Ai kishte harruar që shiringën ta mbushte me lëngun e vaksinës anti-Covid. Videoja...

E pazakontë në Itali, studenti 20-vjeçar fiton zgjedhjet lokale

Një student 20-vjeçar ka fituar zgjedhjet lokale në Valle Seriana. I riu fitoi zgjedhjet me 51.22% të votave, duke mposhtur rivalen...

Lleshaj pritet me protesta në universitetin e Durrësit, studenti: Vjen si kreu i shërbimit sekret; Ministri: Ju e përcaktoni ku hyj unë…(DEBATI-VIDEO)

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj është pritur me protesta në Durrës.   Ministri pritet që të zhvillojë një takim në Universitetin...

Studentja lexon SMS e Ramës çuar në 22.30 mbrëmë: Na the “dembel mendorë”, po nuk jemi LOLO të qeverisë (ÇFARE THUHET NE MESAZHIN E...

Një studente në Universitetin Politeknik, me celularin në dorë, përpara se një pjese e studentëve të bojkotonin takimin me kryeministrin, I ka thënë kreut...

Lorenc Vangjeli mesazh studentëve: Po ju paralajmëroj, shkoni dhe dialogoni

Analisti Lorenc Vangjeli i rekomnadon studentëve të pranojnë dialogun me kryeministrin Edi Rama, si e vetmja zgjidhje e kërkesave të tyre. ...

“Unë jam ngelës ndërkombëtar”, Rama-studentit: Fjalën epror dhe këllqe shikojeni në fjalor

Kryeministri Rama po vijon një takim me pedagogë dhe studentë në Universtetin Bujqësor të Kamzës. Gjatë takimit Rama ka pasur shpesh përplasje me të...

Takimi në Kamëz, studenti i kthehet Ramës: Kemi një rektor që na tregon këllqet; Kryeministri: Mos i ngatërron me atë gjënë tjetër çun

Kryeministri Rama po mban një takim me pedagogë dhe studentë të Universitetit Bujqësor në Kamëz. Gjatë takimit disa prej studentëve janë shprehur se nuk...

Studentët ndezin kazanët për t’u ngrohur, policia nuk i lejon

Temperaturat e ulëta në kryeqytet kanë detyruar studentët protestues të improvizojnë për t’u ngrohur. Ata kanë sjellë përpara Kryeministrisë kazanë me...

Lajmet e fundit