Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

struktura e re

Ministri Çuçi në Komisionin e Ligjeve: Transformohet SHÇBA-ja, do quhet Agjencia e Mbikqyrjes Policore! Ja kë do hetojë

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi, është duke prezantuar në Komisionin e Ligjeve projektligjin për transformimin e Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA),...

Arta Marku takon prokurorët e drejtorët: Jeni përpara një procesi historik (JA STRUKTURA E RE ME 6 DREJTORË)

Prokurori i Përgjithshëm, Arta Marku paraqiti ndryshimet në strukturën e Prokurorisë së Përgjithshme. Zonja Marku zhvilloi një takim pune me prokurorët dhe drejtorët. ...

Arta Marku miraton strukturën e re në Prokurorinë e Përgjithshme, shkrihet Drejtoria e Hetimit

Ashtu siç ishte parashikuar, Kryeprokuroria e Përgjithshme e Përkohshme, Arta Marku ka firmosur strukturën e re në organin e akuzës. Mësohet...

Lajmet e fundit