Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Stresi

“Ambasada Amerikane në Shqipëri më ka bllokuar Instagram-in”, Stresi: Për zonjën Kimete…

Mesa duket “Instagrami” i Stresit e ka një problem dhe reperi ditën e djeshme është detyruar të japë një përgjigje për fansat e tij. Përmes...

Mbështeti Agron Shehajn për zgjedhje, Stresi merr telefonatën urgjente nga Tirana dhe reagon në Instagram: Kryetar i PD është vetëm Lulzim Basha

Arkimed Lushaj, i njohur me emrin e artit Stresi, ka publikuar në Instastory një video, ku thotë se ai ka mbështetur Agron Shehajn dhe...

“Sa më mungon përqafimi yt”, nuk është “bad boy” kur bëhet fjalë për njerëzit e shpirtit, Stresi publikon mesazhet me personin e tij të...

Të gjithë e njohim si “bad boy”, por kur vjen puna te nëna e tij, Stresi është djali me zemrën më të “butë”. Gjithmonë reperi...

“Të ndihmuam edhe na i ktheve me armë”, Stresi nuk përmban zemërimin, e shan publikisht dhe i ngre gishtin e mesit Vuçiçit

Stresi është një ndër personat të cilët sa herë përballet me padrejtësi ngre fort zërin dhe kudërshton atë që sipas tij nuk është e...

Stresi publikon bisedën e fundit me Mehmet Qemën: Ty nuk të ruajti zoti, pa kuptim kjo jetë, Arkimedi të do fort

Stresi ka reaguar sërish në lidhje me vrasjen e mikut të tij, Mehmet Qema. Ai ka publikuar bisedën e fundit me të ndjerin ku...

“Jeni mbledhur disa buburreca e blla-blla kot”, Stresi i del kundër atyre që kërkojnë dorëheqjen e Bashës: Ta harroni ndyrësira plehra, e kemi amanet...

Pas fitores së thellë të Partisë Socialiste për herë të tretë, shumë mbështetës së Partisë Demokratike kanë kërkuar largimin e kreut të kësaj partie,...

PD humbi zgjedhjet, Stresi dhe Basha nuk DORËZOHEN, reperi i bën komentin epik

Stresi është një nga artistët të cilët kanë dalë publikisht krah Partisë Demokratike. Që prej momentin kur rezultatet e para filluan të dalin për...

PS në avantazh në këto zgjedhje, Stresi: Mos u gëzoni shumë se…

Teksa Partia Socialiste ka avantazh në këto zgjedhje parlamentare, ka një reagim edhe nga reperi Arkimend Lushaj, i njohur si Stresi. Me anë të një...

Më 18 prill hapet aeroporti i ri, Stresi në avion paralajmëron: Do e zbresim me çdo kusht në Kukës

Më 18 prill do të inagurohet Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit, i cili do të presë “çunat e Londrës”, kështu u shpreh pak ditë më...

Meta e zbulon “live”: Kur Stresi me një thirrje rrëzoi gjysmën e qeverisë, unë isha në rezidencën e Presidentit me COVID

Presidenti Ilir Meta ka zbuluar në një deklaratë për mediat nga qyteti i Vlorës se ka qenë i infektuar me COVID.Ai tha se ishte...

Lajmet e fundit