Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

Stop

Shantazh çifteve për rryshfet, Rrumbullaku përjashton menjëherë dhe përfundimisht dy punonjësit e policisë, AMP nis hetimet

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Muhamet Rrumbullaku ka urdhëruar përjashtimin e menjëhershëm dhe përfundimtar të dy efektivëve të patrullës së policisë, pas...

I kërkoi 2 mijë euro për një legalizim, arrestohet zyrtari i Kadastrës së Sarandës

Zyrtari i Kadastrës së Sarandës, Laert Pasha, është arrestuar ditën e sotme pas denoncimit të bërë nga emisioni investigativ “Stop”, për një rast korruptiv...

E denoncoi se i vodhi shtëpinë, Endri Prifti reagon për ish-bashkëshorten: Sikur një mijë të zeza të ketë, është nëna e djalit tim

Këngëtari i njohur Endri Prifti pak javë më parë bëri një denoncim në emisionin investigativ “Stop” për grabitjen e shtëpisë nga ana e ish-bashkëshortes...

Shefi i Krimeve “ngacmon” kandidaten për police: Kur do ma prezantosh ndonjë shoqe?

Denoncimi i radhës e ka çuar emisionin investigativ “Stop” në Lushnje. Një nënë e divorcuar dhe me një vajzë certifikohet për police burgu dhe...

“Të lë me barrë”, bamirësi “i fut duart” gruas: Do të heq magjinë, ndjen kënaqësi?

Kamera e fshehtë e emisionit “Stop” në Tv Klan është ndalur në fshatin Bilaj Fushë-Krujë afër Bubqit. Një bamirës i zonës, Nikollë Doda, thotë...

NGJARJA/ Vdes nga tumori, shoku i ngushtë e noterja i grabisin pasurinë

Një rast i rëndë mashtrimi është publikuar në media, ku një qytetari që ndërroi jetë nga tumori i është grabitur pasuria nga shoku i...

Familja e avokatit të arrestuar për korrupsion reagon ndaj emisionit “STOP”: Si merrni anën e të dënuarit dhe sulmoni një avokat? (E PLOTË)

Familjarë të avokatit Lavdosh Shehu kanë reaguar ndaj një kronike të transmetuar në emisionin investigativ “Stop” në TV Klan dy ditë më parë. Shehu është...

“Je i aftë për punë”, qytetarit me probleme në këmbë i hiqet KEMP-i pas 30 vitesh

Emisioni “Stop” në Tv Klan këtë të premte ka publikuar historinë e Ervin Pajës nga fshati Gjergjovinë të Grmashit. Për shumë vite ai është...

“Unë të shk**dhej racën ty”, skandaloze në Tiranë; nëna rreh barbarisht djalin dhe e godet me thikë, ish-burri e denoncon

Një rast skandaloz i dhunimit të fëmijëve nga mamaja e tyre është bërë publik mbrëmjen e sotme. Ngjarja është e rëndë dhe duhet theksuar...

DENONCIMI/ Shkon për të marrë kredi në bankë, zbulon se është debitor te IUTECREDIT pa dijeninë e tij

Antonio Avdiraj, një qytetar nga Vlora në muajin shtator ka shkuar të blejë një celular me kredi, por ka zbuluar që në emrin e...

Lajmet e fundit