Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
58 %
1kmh
0 %
Mër
29 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
36 °
Die
38 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

TAG

stiverjan dashi

‘Pikë plumbi’ në mes të Tiranës rrezikoi qytetarët dhe gjobitet me shumën qesharake, reagon pas 9 ditësh Policia: Stiverjani s’është i afërmi i asnjë...

Policia e Shtetit ka bërë një sqarim lidhur me aksidentin që ndodhi afër ambasadës italiane në Tiranë. Një makinë me shpejtësi...

Lajmet e fundit