Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
14 °
Die
16 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

TAG

Stine

Stine e nis 2016-ën me konfliktin mes tij dhe Florit në “Këngën Magjike”

Këngëtari Stine ka rikthyer sëirsh në vëmendje konfliktin mes tij dhe Flori Mumajesit, të ndodhur një muaj më parë pas finales së festivalit “Kënga...

Skandalet e vitit në showbiz-in shqiptar

Edhe viti që sapo lamë pasë ishte i mbushur me ngjarje nga më të ndryshmet. Natyrisht nuk munguan as skandale të cilat ishin kryetituj...

Lajmet e fundit