Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
69 %
0.5kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

TAG

Stine

Stine e la me një postim në Instagram, ish-gruaja bën gjestin që nuk pritej për këngëtarin

Këngëtari i njohur Stine habiti fansat teksa deklaroi publikisht se ishte ndarë nga partnerja e tij, Graciela me të cilën ka edhe një vajzë....

U nda nga bashkëshortja pak kohë më parë, Stine jep mesazhin e rëndësishëm për Shën Valentin (FOTO)

Ditët e fundit, këngëtari Stine ka qenë në qendër të vëmendjes për divorcin nga nëna e vajzës së tij, Graciela. Mesazhi...

U nda nga bashkëshortja pak kohë më parë, ja me kë feston ditëlindjen Stine (VIDEO)

Këngëtari i njohur Stine i habiti të gjithe me mënyran sesi ai dha lajmin për ndarjen nga  bashkeshortja e tij Graciela  me të cilën...

Pas ndarjes nga gruaja, Stine feston sot ditëlindjen, momenti i veçantë me të bijën gjatë festës (VIDEO)

Pak javë më parë këngëtari i njohur Stine lajmëroi me një postim të vetëm në Instagram se ishte ndarë nga bashkëshortja e tij, Graciela...

La gruan me një postim në Instagram, Stine shkon në ishujt Maldive

Stine i habiti të gjithë me statusin e publikuar një ditë para Vitit të Ri ku bënte me dije se po ndahej nga gruaja...

U nda nga partnerja, Stine publikon videon me të bijën

Këngëtari i njohur Stine i habiti të gjithë, ku tre ditë më parë deklaroi publikisht se ishte ndarë nga partnerja e tij, Graciela. ...

Në prag të Vitit të Ri, Stine braktis nënën e vajzës ( FOTO)

Ndërkohë që të gjithë presim në rrjetet sociale urimet për festën e Vitit të Ri, këngëtari Stine i ka shokuar të gjithë me statusin...

U gjakosën tre vite më parë, Stine befason me veprimin e tij ndaj Flori Mumajesit

Tre vite më parë sherri mes këngëtarëve Flori Mumajesi dhe Stine bëri shumë bujë. Ishte Stine ai që qëlloi me një send të fortë...

Lajmet e fundit

Gazeta Telegraf

Gazeta Panorama

Gazeta Standard

Gazeta Fjala