Tirana
broken clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
9 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

Stine

“Më ke fyer dhe lënduar”, bashkëshortja e Stines hedh akuza të rënda për kunatën: Nuk duroj dot më…

Stine është përfolur shumë nga mediat rozë për martesën e tij me Gracielën, me të cilën ka dhe një vajzë. Ndarje, bashkim, ndarje dhe...

Pak kohë pas ndarjes nga bashkëshortja, Stine habit me deklaratën

Kohët e fundit është përfolur gjatë nëpë3r mediat rozë, jeta private e këngëtarit të njohur Stine për shkak të  ndarjes me bashkëshorten tij Gracielën...

‘Nuk e di çfarë ke humbur’, Stine i jep përgjigjen që s’e priste ish-partneres

Stine i habiti të gjithë me statusin e publikuar një ditë para Vitit të Ri ku bënte me dije se po ndahej nga gruaja...

Stine e telefonoi për t’i dhënë lajmin e ndarjes nga partnerja, ja si reagoi motra e këngëtarit

Këngëtarja Alida Duka, njëkohësisht motra e këngëtarit të njohur Stine, ka qenë mbrëmjen e djeshme e ftuar në emisionin ‘Why Not’. ...

Dikur ishin të dashur, ja çfarë thotë sot Stine për lidhjen me Roza Latin: Ka qenë më e mirë kur…

Lidhja dhe ndarja e këngëtarit të njohur Stine me moderatoren Roza Lati është komentuar gjatë nëpër mediat rozë. Ditën e djeshme,...

‘Dëshiron të bashkohesh?’, ish-partnerja e Stines jep përgjigjen e shumëpritur

Historia e tyre e dashurisë prej vitesh ka qenë në qendër të vëmendjes. Këngëtari Stine me nënën e vajzës së tij...

Roza Lati bashkë me nënën e vajzës së Stines, reagon këngëtari: Më pëlqen që jeni në paqe

Këngëtari i njohur Stine, i ftuar në ‘Why not’  ka folur për karrierën muzikore si  dhe nuk ka munguar as jeta private. ...

U nda nga nëna e vajzës, Stine: Mund të bashkohemi nëse…

Këngëtari i njohur Stine, i ftuar në emisionin ‘Pasditja ime’, ka folur për karrierën e tij. Ai nuk ka anashkaluar as...

U filmua duke u argëtuar me Rozën pas ndarjes nga bashkëshortja, Stine ka një sqarim për marrëdhënien e tyre  

Disa muaj më parë këngëtari i njohur Stine u divorcua nga partnerja e tij me të cilën ka dhe një vajzë. ...

Lajmet e fundit