Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

stela

“Dil te semafori”, Arjan Konomi shpërthen ndaj konkurentit +40: Do kërkoj që të zhdukesh nga këtu, të të vijë turp

Një debat i ashpër ndodhi sonte në emisionin Përputhen +40, mes analistit Arjan Konomi dhe një prej konkurentëve, Armandos. Debati lindi pasi javën e...

Nuk u lejohen takimet jashtë studios, konkurentët e Përputhen +40 thyejnë rregullat, fshehtazi në lokale duke u puthur (EMRAT)

Në redaksinë e Newsbomb.al kanë mbërritur disa foto nga ndjekësit tanë, ku shihen disa prek konkurentëve të emisionit Përputhen +40 të cilët takohen fshehurazi...

Lajmet e fundit