Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

stefi prifti

“Barbaro vasiliko…O shefi, një minutë”, Policia i ndërpret koncertin vëllezërve korçarë sa kaloi ora 23:00 (VIDEO)

Vëllezërit korçarë Stefi dhe Endri Prifti janë përballuar me një situatë të "sikletshme" mbrëmjen e djeshme. Ata ishin duke zhvilluar një koncert, por teksa po...

“Ne nuk bëjmë politikë, ftesat bëhen nga lart”, vëllezërit Prifti reagojnë në lidhje me ardhjen e Bregoviç-it

Ardhja e këngëtarit serb, Goran Bregoviç, në festën e birrës në Korçë ka sjellë reagime të ashpra nga shqiptarët si dhe nga personazhe të...

“Ndero veten dhe gjithë Shqiptarinë”, Stefi Prifti jep lajmin e mirë për të bijën: Soprano Maria ka koncertin e saj të parë në Zvicer

Sopranoja Maria Prifti do të zhvillojë koncertin e parë në Zvicër, në teatrin e kryeqytetit, në Bern. Lajmi është bërë me dije nga babai...

Stefi Prifti bëhet emocional: Më qahet! Dikur pinim nga qejfi, tani pimë nga derti! Ndoshta kështu ishte dhe Aleksandër Gjoka, qante duke sharë

Këngëtari korçar Stefi Prifti ka bërë një postim emocional në rrjetet sociale. Ai thotë se dikur pinte nga qejfi e tani...

Martohet vajza e Stefi Priftit, i ati e shoqëron në altar (PAMJE nga dasma madhështore)

Vajza e këngëtarit të mirënjohur Stefi Prifti, soprano Maria Prifti ka kurorëzuar ditën e djeshme dashurinë në martesë. Me një emocion të...

‘Edhe sa duhet të heshtim’, Stefi Prifti i revoltuar: ‘Vrasin babanë’ për të shkuar në Eurovizion. Në ekrane të mbysin…

Këngëtari i njohur i serenatave korçare Stefi Prifti, i revoltuar ka ndarë një mesazh në rrjetet sociale.   Stefi në një...

Koncerti madhështor, habit këngëtari i njohur shqiptar: S’e kuptoni fare muzikën e Ermal Metës, hipokritë, servila…

Këngëtari shqiptar me banim në Itali, Ermal Meta dha një koncert madhështor mbrëmë në sheshin “Skënderbej” dhe mblodhi siç u shkrua përmes humorit në...

Lajmet e fundit