Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

Starship

SpaceX rikthen me sukses në tokë anijen hapësinore “Starship”

Kompania amerikane e hapësirës dhe aviacionit SpaceX ka përfunduar me sukses fluturimin testues të protoipit SN15 të anijes hapësinore të gjeneratës së re. Prototipi SN15...

Lajmet e fundit