Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

stanaj

U pa në krahët e Jennifer Lopez, këngëtari shqiptar paralajmëron këngën që do kryesojë listat botërore

Stanaj është një nga këngëtarët më të pëlqyer në të gjithë botën. Ai ka bërë krenarë të gjithë shqiptarët dhe jo...

Këngëtari shqiptar feston Krishtlindjet në krahët e Jennifer Lopez (FOTO)

Stanaj është një nga këngëtarët më të pëlqyer në të gjithë botën. Ai ka bërë krenar të gjithë shqiptarët dhe jo...

Jessie J komplimenton këngëtarin e talentuar shqiptar (Foto)

Albert Stanaj ka lindur në Shqipëri dhe është rritur në Nju Jork të SHBA-ve, ku është vlerësuar për talentin e mahnitshëm në shkollën...

Si kjo performancë keni kohë që nuk shihni, shqiptari habit Amerikën (Video)

Prej vitesh në skenat botërore nuk shohim një performancë të tillë nga një këngëtar mashkull, si kjo e Albert Stanajt në “The Tonight Show”...

Këngëtari shqiptar Stanaj prezanton këngën e parë dhe është tepër “Romantike” (Audio)

“Romantic”, kështu titullohet kënga e parë e këngëtarit të talentuar shqiptar Albert Stanaj. Ashtu siç kishte paralajmëruar, Stanaj ka...

Këngëtari i talentuar shqiptar, Stanaj, së shpejti me këngët e tij

Këngëtari i talentuar shqipar Albert Stanaj do të publikojë së shpejti disa këngë pas një pune shumë të gjatë. Djali i talentuar nga Mali...

Lajmet e fundit