Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Stamboll

Furtunë e madhe në Stamboll: Era shkul çatitë dhe rrëzon pemë, 2 të vdekur dhe shumë të plagosur (VIdeo)

Dy persona kanë humbur jetën dhe të paktën 8 të tjerë janë plagosur pasi stuhi me erë të fortë ka përfshirë Stambollin. Dhjetra ndërtesa kanë...

Zgjidhet Presidenti ri i Interpolit, takimin e parë e zhvillon me kreun e Policisë në Shqipëri, Gledis Nanon

Në datat 22-25 nëntor, në Stamboll u zhvillua Asambleja e Përgjithshme e Interpolit, Sesioni i 89 i saj, në të cilën po merr pjesë...

“Jam ulur dhe po pres të vijnë talebanët”, shpëton kryebashkiakja dhe familja e saj, dërgohen në Stamboll

Pasi talebanët morën në duar Afganistanin, një video e kryebashkiakes së parë femër në Afganistan, Zarifa Ghafari, qarkulloi në mediat sociale ku shprehej “jam...

VIDEO/ Shpërthim gjigant në zemër të Stambollit, shtëllungat e tymit mbulojnë zonën, banorët në panik

Një shpërthim gjigant është dëgjuar sot në një magazinë në qendër të Stambollit. Shtëllungat e mëdha të tymit u ngritën disa metra në ajër...

Pamje emocionuese, qeni nuk i ndahet ambulancës që transportonte pronaren e tij të sëmurë (VIDEO)

Një situatë e pazakontë ka ndodhur në një nga rrugët e Stambollit. Një qen i është vënë pas ambulancës për disa minuta, pasi në...

Përleshen pasagjerët në avion, burri tërheq prej flokësh dhe godet gruan (VIDEO)

Një incident i rëndë ka ndodhur në një avion në aeroportin e Stambollit, ku disa pasagjerë janë konfliktuar me njëri-tjetrin.  Një burrë dhe një grua...

Alarm për bombë në aeroportin e Stambollit, dyshohet se janë vendosur në dy avionë të ‘Turkish Arlines’

Një alarm për bombë në dy avionë ka ngjallur panik në aeroportin e Stambollit në Turqi. Mediat turke shkruajnë se dyshohet për një bombë të...

U nis papritur me avion, Rama shkruan ‘në pikë të mëngjesit’ nga Stambolli: Për më shumë vaksina, o ia dalim o ia dalim, tjetër...

Kryeministri Edi Rama u nis papritur pasditen e djeshme me avion drejt Turqisë. Sot, kryeministri ka shkruar që “në pikë të mëngjesit” për arsyen...

Sfidoi mjekët shqiptarë, Ildisi niset për kurim në Stamboll, paratë mblidhen brenda 24 orëve

“Shpresë për Ildisin e vogël”, foshnja tre muajsh është nisur urgjentisht për kurim drejt Stambollit. Thirrja për ta shpëtuar foshnjën 3-muajsh Ildisin, i cili...

Çfarë po ndodh në bregdetin e Stambollit? Mijëra peshq dhe gaforre gjenden të ngordhura

Mijëra peshq dhe gaforre janë gjetur të ngordhura në bregdetin e stambollit, duke përhapur frikë dhe panik te pushuesit. Sipas mediave...

Lajmet e fundit